Toitumise coaching
Teadlik toitumine, tunne ennast. 

Tänasel kiirel külluse ajastul on inimesed hädas ülekaaluga, stressiga ning järjest enam kaotavad harmoonilist tasakaalu iseeneses. Miks on olukord nii tõsiseks muutunud? Ühelt poolt muidugi istuv ja väheliikuv eluviis, hoopis suuremal määral põhjustab ülekaalu ja tasakaalutust organismis TOIT.

Kiires maailmas haarame tihti poeletilt erinevaid valmistoite, poolfabrikaate või hoopiski rämpstoite, mida ka tihtipeale tervisetoote pähe müüakse. Need toidud sisaldavad küll kaloreid ja annavad energiat, kuid need on toitainetest tühjad: need ei sisalda vitamiine, mineraale ning seetõttu ei toeta organismis toimivaid erinevaid energia tootmise protsesse, hormoonide regulatsiooni ega teisi  elutähtsaid protsesse. Ollakse küll suure energiatihedusega toidul, kuid organism on toitainete näljas, mistõttu on lisaks kõigele muule häiritud ka nälja reguleerimise mehhanismid, mis suurendab veelgi isu.

Me ei suuda teha vahet emotsionaalsel ja füüsilisel näljal. Arvame, et meil on füüsiline nälg, tegelikult on „näljal“ muud põhjused, teised puudujäägid elus, mis asendatakse söömisega. Tavaline inimene tänapäeval sööb oluliselt rohkem, kui peaks.

Toitumise coaching

Tegemist on treeningprogrammiga, kus me õpime sööma tervislikku toitu ning mis veelgi olulisem: õpime KUIDAS süüa.

See on HARJUMUSTE muutmise programm. Uue harjumise tekkimiseks on vaja seda tegevust korduvalt harjutada, kuni lõpuks muutub see tegevus loomulikuks.

Ma ei ütle Sulle mida, millal, mitu korda päevas ja grammi pealt, kui palju süüa. Vaid õpetan Sind tundma ning kuulama Sinu keha: et tunneksid ennast võimalikult hästi ning et toitumine toetaks Sinu tervist ja kõiki Sinu ettevõtmisi.

Tegemist ei ole lihtsa programmiga. Selleks, et lahendada toitumise ja kaaluga seotud teemasid tuleb sukelduda sügavasse iseendasse. Tuleb läbi lahata teemad, mis puudutavad sinu käitumist, emotsioone ning uskumusi toiduga seoses. Selleks, et ennast muuta, pead ennast tundma.

Küsin Sinult tihti erinevaid küsimusi, kus Sa pead endaga tegelema, sukelduma sügavuti iseendasse ning otsima vastust, et miks Sa nii käitud?

Aitan Sul leida vastused ning õiged suunad, mis viivad Sind Sinu eesmärkideni. Oled uute harjumustega tervem, aktiivsem, rõõmsam, energilisem ning kaalulangus on sellega iseenesest kaasnev lisanähtus.


Info ja broneerimine:
Email again: