Biodünaamiline hingamine ja trauma vabastamine  BBTRS® BBTRS® põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise ja tantsuga; spetsiaalsetel puudutus- ja kehatöö tehnikatel; keha tuuma pinge vabastamise harjutustel; õrna emotsioonide vabastamise ja meditatsiooni praktikate oskuslikul kombineerimisel.
Teraapia eesmärk on füüsilise, mentaalse ja emotsionaalse pinge vabastamine kehast ja meelest.

Pööra oma hingamisele tähelepanu, muuda seda teadlikult ja see muudab sinu maailma, vabastades möödunud valud ja võimaldades elada rahus ning vabana.

BIODYNAMIC Breath & Trauma Release (BBTRS) on tunnustatud ja akrediteeritud American Association of Drugless Practitioners(Ameerika ravimivabade praktikute assotsiatsiooni – AADP) ja Global Professional Breathwork Alliance (Globaalse Professionaalse hingamistöö alliansi) poolt.

Seansi kestvus 1,5-2 tundi
Seansi üldine kirjeldus:
-         vestlus, selgitame teie konkreetsed vajadused ja üldised kogemused;
-         keha liigutamine või tants keha aktiveerimiseks ja tunnetamiseks;
-         sügav ühendatud hingamine, et laadida teie keha üles, aktiveeruvad pinged ja tulevad pinnale varasemad kogemused ja mustrid, terapeut toetab spetsiaalsete puudutus- ja kehatöö tehnikatega füüsilist ja emotsionaalset vabanemist;
-         meditatsioon ja jagamine aitavad teil enne seansi lõpetamist kogetut integreerida.


Vabad ajad toetatud hingamisele:
http://www.tktasakaal.ee/vabad-ajad/toetatud-hingamine-bbtrs