Massaaž ja kinesioteipimine  VABAD AJAD:  http://www.tktasakaal.ee/vabad-ajad/massaaz

Klassikaline massaaž
Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik, kus massöör oma käte abil teeb erinevaid liigutusi ja võtteid, et mõjutada inimese organismi.

Massaaž parandab vere-ja lümfiringet, mis aitab kiirendada kogu organismi ainevahetust, aktiviseerib südame ja teiste organite talitlust. Leevendab lihaspingeid, korrigeerib lihastoonust, suurendab lihaste elastsust ja parandab lihastes hapnikuvarustust, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii füüsiliste kui ka vaimsete ülepingete korral, aitab taastada energiavarusid.

Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (kukal, kael, selg, õlad, käed, jalad jne).

Massaaži viiakse läbi spetsiaalsel massaažilaual ja kestab vastavalt kliendi vajadusele kas 1 tund  või 1,5 tundi. 

Tasu: 1 tund 30€ ja 1,5 tundi 45€.
Arveldame: sularahas, arvega ja SportIDga.


Vana-Eesti massaaž

Vana-eesti massaaži on vanad eestlased teinud juba aastatuhandeid, igaüks pisut omamoodi - teadmisi anti edasi suuliselt pere liinis nagu muudki pärimuslikku tarkust. Need teadmised põhinevad pikaajaistel inimkatsetel ja põhimõtted sarnanevad teiste iidsete tunnustatud ravikunstidega. Sõna „massaaž“ on laen, maakeelseks vasteks on mudimine, mutsimine, triikimine, katsumine, tasumine jms. Kõige enam on levinud „soonetasumine“, sest soonteks nimetati lihaseid. Eesti pärimusmeditsiini koguja Alar Krautman on nendest tükkidest pannud kokku tänapäeva teadmistele toetuva ja vajadusi arvestava tervikliku massaaži. Hoolimata sellest, et vanasti tehti massaaži paikkonniti erinevalt, on vana-eesti massaaž teistest selgelt eristuv – tal on omapärane regilaulu meenutav rütm ja väga tõhus kehakäsitlus. Vana-eesti massaaž aitab tänapäeval hoida organismi korras ja tasakaalus, ravida nii füüsilisi, psüühilisi kui ka hingelisi probleeme. Nagu külmemale piirkonnale kohane, tehakse vana-eesti massaaži läbi kergete õhukeste riiete ja maas, matil. Selline masseerimine annab võimaluse teha loksutusi, venitusi, surumisi, võtta sisse erinevaid kehaasendeid, käsitleda keha terviklikult ja personaalselt.

Tasu: 1,5 tundi 55€.
Arveldame: sularahas, arvega ja SportIDga.


Kinesioteipimine 
Kinesioteip on õhuke elastne teip, mille asetamisel naha pinnale saadakse leevendust erinevatele terviseprobleemidele. Kinesioteipimise eesmärk on toeta kehaomaseid taastumisprotsesse ning vähendada survet valu tekitavatele närviretseptoritele. Teibitud piirkonnas paraneb ainevahetus, vereringe ning närvitalitlus, paraneb lümfiringe ning väheneb turse.
Info ja broneerimine:
Email again: